Białek Regeneracja

Dowiedz się więcej: 17/586 32 15

Nasza oferta

Regeneracja turbosprężarek i sprężarek powietrza

Regeneracja turbosprężarek i sprężarek powietrza

Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek (turbin) do wszystkich typów aut osobowych, dostawczych, ciężarowych jak i maszyn budowlanych. Jako nieliczni na terenie Mielca proponujemy usługę regeneracji turbosprężarek kompleksowo (montaż, demontaż, diagnostyka, regeneracja). Pracujemy na wyspecjalizowanym sprzęcie do wyważania wirników turbosprężarek. Do naprawy turbin używamy najlepszych na rynku części zamiennych renomowanych firm.

Naszym stałym klientom dajemy rozmaite rabaty na regenerację turbosprężarek zaś dla nowych mamy przygotowane różnego rodzaju promocje.

Regeneracja zacisków hamulcowych

Regeneracja zacisków hamulcowych

Zajmujemy się regeneracją zacisków hamulcowych do wszystkich typów aut osobowych, dostawczych, ciężarowych jak i maszyn budowlanych.

Do najczęstszych przyczyn regeneracji bądź naprawy zacisków hamulcowych zaliczyć można przede wszystkim ich rozszczelnianie, co w efekcie prowadzi do dostania się wody i zabrudzeń do wnętrza obudowy zacisku, uszkodzenia mechanicznego elementów obudowy mechanizmów, a także uszkodzenia mechanizmów regulacyjnych lub pozostałych podzespołów zacisku, np. poprzez zużycie elementów ścieralnych, łożyskowanych.

Remonty silników samoch. ciężarowych

Remonty silników samoch. ciężarowych

Remont silnika w samochodzie ciężarowym to bardzo skomplikowany proces, który wymaga odpowiedniego sprzętu i wiedzy aby silnik pracował prawidłowo.

Samochód który miesięcznie musi pokonać 15 tysięcy kilometrów powinien być utrzymywany w jak najlepszej kondycji. Remont silnika poprawia spalenie i żywotność.

Naprawy skrzyń biegów

Naprawy skrzyń biegów

Z wiedzy i umiejętności, które dzisiaj pozwalają nam na kompleksowe naprawy skrzyń biegów do większości samochodów ciężarowych i dostawczych. Zespół mechaników, do których trafiają skrzynie biegów naszych Klientów to mechanicy z prawdziwego zdarzenia.

Najwyższe standardy pracy, doskonałe zaplecze techniczne i stosowanie tylko najlepszych części zamiennych, pozwalają nam na najlepszą obsługę osób indywidualnych, warsztatów, flot samochodowych i wielu klientów instytucjonalnych.

Remont siłowników hydraulicznych i pneumatycznych polega na:

Remonty zaworów pneumatycznych:

  • zawory EBS
  • zawory EKAS
  • wysprzęgliki
  • osuszacze powietrza
  • zawory przekaźnikowe
  • zawore 4 i 6-obwodowe
  • itp.