Białek Regeneracja

Dowiedz się więcej: 17/586 32 15

Regeneracja turbosprężarek i sprężarek powietrza

Naprawa części samochodowych - Mielec

Oferta naszej firmy obejmuje przede wszystkim naprawę części samochodowych oraz podzespołów pochodzących z samochodów różnego typu oraz maszyn. Nasz zespół mechaników złożony jest z pasjonatów motoryzacji, spełniających najwyższe standardy pracy. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, stosujemy wyłącznie najlepsze części zamienne, co pozwala nam na najlepszą obsługę osób indywidualnych, warsztatów, flot samochodowych i wielu Klientów instytucjonalnych.

Regeneracja zacisków hamulcowych

Regeneracja części do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn

Naszą specjalnością jest regeneracja części do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Zajmujemy się także remontami silników autobusów oraz prowadzimy prace serwisowe i naprawcze na podzespołach z różnorodnych maszyn, przede wszystkim rolniczych i budowlanych.

Podejmujemy się też zleceń z zakresu:Naprawy skrzyń biegów

Naprawa skrzyń biegów

Posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam również na kompleksowe naprawy skrzyń biegów do większości samochodów ciężarowych i dostawczych. Zrealizujemy zarówno częściowe, jak i kapitalne remonty skrzyń różnych marek. Przeprowadzamy naprawy skrzyń manualnych oraz automatycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam realizować wszystkie prace rzetelnie i solidnie. Zawsze dotrzymujemy ustalonych z Klientem terminów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego warsztatu. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy Klientów z Mielca i okolic.